کیش سلام – KishSalam
0

کلوپ های دریایی کیش

کلوپ های دریایی کیش- کیش سلام
بازدید 97

کلوپ های دریایی کیش

تفریحات کیش

بلیط تفریحات کیش

جزیره کیش یکی از بهترین مقاصد گردشگری و تفریحی در ایران بوده که گزینه‌ای مناسب برای سفر های دوستانه و تعطیلات خانوادگی خاطره انگیز است؛ این جزیره مرجانی یکی از محبوب ترین مقاصد برای دوست دارن تفریحات آبی و دریایی نیز بوده و دارای انواع مختلف تفریحات دریایی برای دوستداران خود نیز هست؛ به همین علت کیش تبدیل به مقصدی محبوب برای عاشقان دریا و تفریحات آبی است.

ساحل های شنی طلایی و آب های زلال این جزیره جنوبی مکانی فوق‌العاده برای انجام انواع تفریحات دریایی مانند شاتل، پاراسل و یا کشف دنیای زیر آب و غواصی در دنیایی موجودات زیر آب؛ گفتنی است که سایت های غواصی جزیره کیش، یکی از بهترین و معروفترین سایت های غواصی در ایران بوده، جزیره کیش به داشتن سایت های بسیار و مختلفی در خود معروف بوده که هر یک از آنها پر از شگفتی و زیبایی هستند که همین موضوع هر یک را خاص و منحصر به فرد کرده است، پس اگر شما هم به تفریحات آبی علاقه‌مندید بهتر است تا چمدان خود را برای یک سفر بهاری یا تابستانی جمع کنید، چرا که بهترین فصل های برای انجام تفریحات دریایی و آبی، در فصل های بهار و تابستان است.

در این مقاله از کیش‌سلام به سراغ معرفی کلوپ های دریایی کیش و خدمات ارائه شده توسط هر کدام رفته‌ایم؛ می‌توانید با توجه و در نظر گرفتن تفریح و فعالیت مورد نظر خود هرکدام از کلوپ های ذکر شده را انتخاب کنید و برای یک ماجراجویی خاطره انگیز آماده شوید.

کلوپ های دریایی کیش علاوه بر ارائه تفریحات دریایی کیش از مهمترین جاهای دیدنی کیش بوده که لازمه هر مسافر جزیره کیش است تا با آنها آشنا باشد!

مرکز غواصی کیش

مرکز  غواصی کیش در سال 1370 در میدان ساحل و پشت هتل شایان افتتاح شد، مرکز غواصی کیش، یکی از بهترین کلوپ های دریایی در کیش است که تفریحاتی مانند آموزش غواصی، اسکی روی آب، جت اسکی و…. را به علاقه‌مندان تفریحات دریایی ارائه می‌کند. همچنین این مرکز رینگ عکاسی و فیلمبرداری زیر آب را نیز به مشتریان خود ارائه می‌کند تا بتوانید لحظات مهیج و خاطره انگیز خود را ثبت کنید. این مرکز دارای تجهیزات مناسب و مدرنی جهت غواصی بوده و همچنین که مرکز غواصی کیش دارای دوره های بین المللی غواصی و سرویس های تور غواصی بوده که علاقه‌مندان به این ورزش آبی می‌توانند در محیطی ایمن و مدرن به غواصی در آب های خلیج فارس بپردازند. 

آدرس مرکز غواصی کیش: میدان ساحل، پشت هتل شایان

کلوپ تفریحات دریایی آکواریوس کیش

یکی از مزیت های  کلوپ دریایی آکواریوس به نسبت دیگر کلوپ های تفریحات دریایی کیش، خلوت بودن آن است؛ به همین جهت چندان نیاز به انتظار طولانی برای انجام تفریحات دریایی در این کلوپ تفریحی نخواهید داشت!کلوپ آکواریوس از امکانات و تجهیزات مدرن روز دنیا استفاده می‌کند و از تفریحاتی که در این کلوپ تفریحات دریای می‌توانید به انجام آنها بپردازید می‌توان به جت اسکی، چتر پاراسل، بانانا، شاتل، غواصی، قایق تفریحی و … اشاره کرد. این کلوپ در بخش شمالی جزیره و ساحل دامون واقع شده و ورودی آن برای ایرانیان و غیر ایرانیان رایگان است.

گفتنی است که در 21ام ماه رمضان و 10ام محرم این کلوپ تعطیل می‌باشد.

آدرس کلوپ تفریحات دریایی آکواریوس: انتهای بلوار هرمز، روبروی برج های پرشین  

کلوپ های دریایی کیش- کیش سلام

کلوپ آکواریوس کیش

کلوپ تفریحات دریایی اسکوبا کیش

کلوپ تفریحات دریایی اسکوبا در ساحل مرجان قرار داشته که با فاصله‌ای 60 متری از پارک ساحلی مرجان قرار دارد که دسترسی راحتی را به این مرکز تفریحی در اختیارتان خواهد گذاشت؛ تفریحات ارائه شده توسط این کلوپ دریایی شامل شاتل، بانانا، غواصی، چتر پاراسل، جت اسکی، قایق تندرو و … می‌شود.

کلوپ دریایی اسکوبا در ایام عاشورا و بیست و یکم ماه رمضان تعطیل می‌باشد؛ گفتنی است که مرکز تفریحات دریایی اسکوبا دارای مجوز از مراکز ذیصلاح است.

آدرس کلوپ تفریحات دریایی اسکوبا: خیابان مرجان، خیابان مرجان پنجم

کلوپ تفریحات دریایی سی‌شل کیش

از جمله ویژگی های بارز این مرکز تفریحات دریایی بهره‌مندی از انواع تجهیزات دریای با استاندارد های بین‌المللی و مدرن ترین قایق های مخصوص غواصی در کیش بوده که توجه مسافران و گردشگران بسیاری را به خود جلب کرده است، کلوپ سی‌شل در سال 1395 فعالیت خود را شروع کرد و به عنوان کلوپ های تفریحی جدید در جزیره کیش شناخته می‌شود، از بارزترین تفریحات و خدمات ارائه شده در کلوپ تفریحات دریایی سیشل می‌توان به غواصی همراه با تجهیزات مدرن و به روز دنیا اشاره کرد. این کلوپ در نزدیکی ساحل سیمرغ قرار داشته همچنین دسترسی خوبی به پارک اسکیت بورد دارد. 

کلوپ دریایی سیشل در روز های شهادت حضرت علی(ع) تعطیل می‌باشد.

آدرس کلوپ تفریحات دریایی سیشل: خیابان مرجان، مرجان نهم

کلوپ های دریایی کیش- کیش سلام

کلوپ دریایی سیشل کیش

کلوپ تفریحات دریایی ناتیلوس کیش

کلوپ تفریحات آبی ناتیلوس در نزدیکی پارک اسکیت بورد و جنب مجموعه مارینا پارک قرار دارد، از خدمات ارائه شده در این کلوپ دریایی می‌توان به غوای، جت اسکی، قایق تندرو، چتر پاراسل، شاتل، بانانا و … اشاره کرد. کلوپ دریایی ناتیلوس از قدیمی ترین کلوپ های دریایی کیش بوده که حدود 20 سال در این جزیره در حال فعالیت و ارائه خدمات به مشتریان خود است. کلوپ دریایی ناتیلوس یکی از کلوپ های دریایی کیش است که به عنوان کلوپ برگزیده سال معرفی شده است.

یکی از تفریحات آبی که از محبوبیت بالای نیز برخوردار است، سی‌باب بوده که می‌توانید در این مجموعه تفریحات دریایی از تجربه این تفریح دریایی تازه، لذت ببرید و خاطره‌ای فراموش نشدنی را برای خود به وجود آورید.

همچنین می‌توانید از کشتی های تفریحی کلوپ ناتیلوس جهت برگزاری جشن ها و مراسمات خود استفاده کنید.

این کلوپ تفریحات دریایی در روز های شهادت امام علی (ع) و تاسوعا فعالیت ندارد.

آدرس کلوپ تفریحات دریایی ناتیلوس: خیابان مرجان، مرجان هفتم، خیابان هتل مارینا، جنب ساحل صخره‌ای

کلوپ های دریایی کیش- کیش سلام

کلوپ ناتلیوس کیش

کلوپ تفریحات دریایی مارین دریا کیش

یکی دیگر از کلوپ های تفریحات دریایی که در نزدیکی ساحل مرجان قرار دارد کلوپ تفریحات دریایی مارین دریا بوده یکی از بهترین کلوپ های دریایی در کیش با حدود 15 سال میزبانی از مسافران و خدمات رسانی به گردشگران علاقه‌مند است، خدمات ارائه شده توسط این کلوپ تفریحات دریایی شامل شاتل، بانانا، فلا جت، قایق های بادبانی، چتر پاراسل، پدل بورد و … است؛ همچنین اینکه این کلوپ دریایی در گذشته دارای پارک آبی موسوم به پارک ویبیت بر روی آب بوده که متاسفانه در حال حاضر این پارک در دسترس نمی‌باشد.

گفتنی است که کلوپ تفریحات دریایی مارین دریا کیش عضو جامعه کلوپ داران جزیره کیش بوده و خدمات خود را مطابق با استاندارد های روز دنیا ارائه می‌کند.

کلوپ مارین دریا در ایام عاشورا و بیت و یکم ماه رمضان تعطیل می‌باشد.

آدرس کلوپ تفریحات دریایی مارین دریا: ساحل مرجان، میدان حافظیه

کلوپ تفریحات دریایی نگین کیش

کلوپ دریایی نگین در مجموعه فرهنگی تفریحی آوای خلیج فارس قرار گرفته و تفریحاتی مانند قایق تندر، جت اسکی، چتر پاراسل، شاتل، بانانا و … به مشتریان خود ارائه می‌کند. کلوپ تفریحات دریایی نگین در ایام شهادت حضرت علی (ع) و تاسوعا تعطیل می‌باشد.

 آدرس کلوپ تفریحات دریایی نگین: بلوار اندیشه، پشت مسجد امیر

کلوپ های دریایی کیش- کیش سلام

کلوپ نگین کیش

کلوپ تفریحات دریایی آتلانتیس کیش

یکی از بهترین کلوپ های تفریحات دریایی کیش که دارای مدرسه غواصی نیز است، کلوپ تفریحات دریایی آتلانتیس بوده که کلوپی 5 ستاره است، این کلوپ تفریحات خود را به دو دسته غواصی و تفریحات دریایی مجزا کرده و یکی از بهترین مراکز جهت آموزش غواصی است.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این کلوپ دریایی، امکان خرید بلیط  OPEN DATE یا تاریخ‌باز است، به این منظور که بلیط های خریداری شده برای تاریخ مشخصی صادر نمی‌شوند و برای استفاده از بلیط خود هر زمان که مایل بودید می‌بایست 24 ساعت قبل با کلوپ تاریخ و ساعت مورد نظرتان را هماهنگ کنید.

خدمات ارائه شده توسط کلوپ دریایی آتلانتیس شامل پدل بورد، چتر پاراسل، شاتل، بانانا، فلای بورد، غواصی و … است.

آدرس کلوپ تفریحات دریایی آتلانتیس: خیابان جهان، پارک ساحلی سیمرغ

کلوپ تفریحات دریایی سی‌من کیش

کلوپ دریایی سی‌من در ساحل دامون قرار گرفته و خدماتی همچون غواصی، شاتل، بانانا، قایق تندرو، پدل بورد و … را به علاقه مندن خود ارائه می‌کند. گفتنی است که اگر به پدل بورد علاقه‌مند هستید پیشنهاد می‌کنیم از ساحل دامون برای این تفریح استفاده کنید چرا که از فضای بیشتری برخوردار خواهید بود.

کلوپ سی‌من دارای گواهینامه ایزو بوده و از تجهیزات مدرن و به روزی در مجموعه خود بهره می‌برد.

آدرس کلوپ تفریحات دریایی سی‌من: خیابان اسکله دامون

ساعات فعالیت کلوپ های تفریحات دریایی کیش معمولا از ساعت 9 صبح الی 17 بعد از ظهر بوده، ممکن است که این ساعت در برخی از ایام سال تغییر کند.

سخن آخر

در این مقاله از کیش‌سلام تلاش کردیم تا تمام کلوپ های دریایی کیش را برای مسافران و گردشگران علاقه‌مند گرد هم آوریم، امیدواریم که مطالب فوق برایتان کارآمد و مفید بوده باشند، کلوپ های دریایی کیش می‌‎‌توانند برآورده کننده نیاز هر سلیقه‌ای باشند از این رو اگر تا به حال به جزیره کیش سفر نکرده‌اید حتما سفر به این جزیره و تجربه تفریحات دریایی متنوع آن را در لیست مسافرت های آینده خود قرار دهید.

تفریحات کیش

بلیط تفریحات کیش

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *