کیش سلام – KishSalam
0

پارک آبی اوشن کیش

پارک آبی اوشن کیش- کیش سلام
بازدید 61

پارک آبی اوشن کیش

تفریحات کیش

بلیط تفریحات کیش

اگر که به شنا و آب تنی علاقه‌مند باشید قطعا از پارک های آبی خوشتان خواهد آمد در این مقاله از کیش‌سلام به معرفی یکی از جذاب ترین پارک های آبی در کشور پرداخته‌ایم.

مطمئنا  نام جزیره کیش را تا به حال بسیار شنیده‌اید و با جذابیت های این جزیره دوست داشتنی تا حدودی آشنا هستید، خصوصا تفریحات آبی جزیره کیش که بیشترین علاقه‌مندان را در بین دیگر جاذبه های تفریحی و گردشگری خود دارد، در این مقاله از کیش‌سلام به سراغ یکی از تفریحات پرطرفدار آبی متفاوت در جزیره کیش رفته‌ایم؛

 در ادامه این مقاله از کیش سلام به معرفی و بررسی پارک آبی اوشن کیش پرداخته‌ایم، برای آشنایی با این پارک آبی سرباز، تا انتهای مقاله همراه کیش‌سلام باشید.

معرفی پارک آبی اوشن کیش

تفریحات در جزیره کیش از تنوع بالایی برخوردار است و شامل تفریحات آبی و غیرآبی می‌شود، با اینکه تفریحات آبی که در ساحل به طور متداول انجام می‌شوند جذاب و هیجان انگیز هستند،  اما برخی از تفریحات آبی نیز وجود دارند که نیازمند یک سری و وسایل و تجهیزات متفاوت و خاصی هستند؛ یکی از این نوع تفریحات که نیازمند تجهیزات خاص هستند پارک های بوده‌اند که احتمالا یکبار تجربه رفتن به آن را داشته‌اید.

تم پارک آبی اوشن کیش نیز یکی از همین پارک های آبی جذاب است که در دسته تفریحات آبی کیش قرار دارد. که می‌توانید روزی عالی و هیجان انگیز را در آن سپری کنید. پس اگر به دنبال داشتن روزی خاص و سرگرم کننده در سفر خود به جزیره کیش هستید،  خرید بلیط اوشن پارک کیش را فراموش نکنید.

پارک سر باز اوشن کیش، تجربه‌ای متفاوت

کله اوشن در لغت معنای اقیانوس است. از سوی کلمه تم‌پارک به معنای پارکی است که بر اساس یک سناریوی به خصوص طراحی شده است؛ با معنای بهتر با ورود به یک تم‌پارک شما وارد یک داستان دریایی جذاب شده‌اید، یک داستان سرگرم کننده و جذاب که شما را برای بازی و داشتن اوقاتی هیجان انگیز در تمامی مدت همراهی می‌کند.

نکاتی جالبی که در مورد تم پارک آبی اوشن کیش باید بدانید، یکی این بوده که پارک آبی، اولین تم پارک آبی ایران بوده که در حال حاضر نیز برای خود جایگزینی نداشته و در حال حاضر به عنوان بهترین گزینه با توجه به حال و هوای جزیره کیش، است؛ دومین گزینه‌ای که مطمئنا  برای بانوان بسیار جذاب خواهد بود این بوده که تم پارک آبی اوشن نخستین پارک آبی سر باز در ایران  بوده که امکان استفاده توسط بانوان نیز وجود دارد. این موضوع به علت آن است که تم پارک آبی اوشن در منطقه پرواز ممنوع جزیره کیش قرار داشته و به همین دلیل است که هیچگونه شی پرنده‌ای را در آسمان پار آبی اوشن مشاهده نخواهید کرد، همچنین اینکه از هیچ سویی ساختمانی مشرف به این پارک وجود ندارد و شما به راحتی می‌توانید به تفریح در این پارک بپردازید.

پارک آبی اوشن در زمینی بزرگی 55 هزار متر مربع طراحی و ساخته شده است که به همین علت روزانه اجازه استفاده بیش از 3 هزار نفر را از خدمات این پارک را می‌دهد؛ اگر به دنبال بهترین زمان استفاده از تم پارک آبی اوشن باشید، باید بدانید که بهترین زمان استفاده از پارک آبی اوشن کیش در فصل تابستان است. البته که در دیگر ماه های سال نیز امکان استفاده از این پارک آبی وجود دارد.

پارک آبی اوشن کیش- کیش سلام

پارک اوشن کیش

بازی های موجود در پارک آبی اوشن کیش

باید بگوییم که بازی های بسیاری در این پارک منتظر شما هستند؛ همانطور که پیشتر گفتیم، شما قرار است تا وارد یک داستان جذاب آبی در این پارک بشوید. داستان این تم پارک جذاب روایت حمله رئیس دزدان دریایی، یعنی کاپیتان سایان به قلعه خورشید است؛ کاپیتان سایان قصد دارد تا با بدست آوردن قرص خورشید خود را مالک و حاکم دریا کند؛ در مقابل او سه برادر با نام های باشو، پولاد و ماهان قرار دارند که برای حفاظت از قلعه خورشید با دزدان دریایی وارد نبرد شده‌اند. بازی های که در پارک آبی اوشن قرار دارند نیز بر اساس همین داستان بوده و در سه راید مختلف طراحی شده‌اند که این سه راید شامل راید آرام، راید تند و راید هولناک است که با توجه به نامهایشان می‌توان حدس زد که هر کدام  دارای بازی های مخصوص و متفاوت از یکدیگر هستند.

در ادامه به بررسی هر کدام  از این راید ها در تم پارک آبی اوشن پرداخته‌ایم، همراه ما باشید؛

راید های آرام تم پارک اوشن

راشین ریور رودخانه‎‌‌ای به عمق 550 متر بوده که اگر به دنبال آرامش و لذت باشید مناسب شما خواهد و می‌توانید لغزش شیرین قطرات آب را بروی پوست خود احساس کنید؛ رودخانه مصنوعی پارک آبی شما را در دور تا دور پارک می‌چرخاند، شما می‌توانید بر روی تیوب نشسته و خود را بر روی آب معلق کرده و یا در آن قدم بزنید، یا حتی می‌توانید بعد از کلی هیجان و نفس های بند آمده‌‌تان به راشین ریور بروید و نفسی تازه کنید، انتخاب با شماست. استخر دینگو ساختاری پلکانی داشته که می‌تواند موجبات آرامش شما را فراهم کند و از طرفی نیز دارای ویژگی های درمانی نیز هست؛ استخر رایو که عمق استاندارد یک جکوزی را دارد، بخش دیگر از قسمت های آرامش بخش این مجموعه است.

در آخر به استخر آبان می‌رسیم که مخصوص شنای بزرگسالان است؛ کودکان همراه شما هم قرار است اوقاتی خوشی را همراه شما داشته باشند، کودکان می‌توانند از سرسرها راید چالاب که مخصوص کودکان بوده استفاده کنند؛ همچنین اینکه در  این راید دوش و سطل بزرگ آب وجود داشته که برای بازی کودکان طراحی شده است؛ همچنین سرسره مخصوص راید برکو نیز گزینه‌آی عالی برای بچه های پرانرژی است. این استخر ها مناسب و ایمن برای کودکان هستند و همچنین داری سایه‌بانی برای در امان ماندن کودکان از آفتاب نیز بر روی آنها وجود دارد، گفتنی است در کنار راید برکو، استخر آبتین که مکانی مخصوص نوجوانان است نیز وجود دارد.  

راید های تند تم پارک اوشن

برعکس رایدهای آرام، در این بخش شما قرار است سطوح شیب دار، ارتفاع، پرتاب شدن و لغزیدن با سرعت بالا درون آب را تجربه کنید.

در راید موجاب شما می‌توانید موج‌سواری کنید و در رالی راید همراه با سه نفره دیگر بر روی تشکچه های مخصوص قرار گرفته و مسابقه می‌دهید؛ همچنین اوشن پارک از بازی های گروهی غافل نشده و شما می‌توانید در یک مسیر کارپیچ 170 متری پر پیچ و خم همراه با دو نفر از دوستانتان بر روی یک تیوب راید آناکوندا را طی کنید!

راید دینگل را با یک تیوب دو نفر طی خواهید کرد و پس از رد شدن از یک شیب تند و لغزیدن بر روی قسمت آونگی سرسره به درون استخر پرتاب خواهید شد. در راید گرداب همانطور که از نامش پیدا است، شما بعد از حرکت از روی یکی سرسره با شیب زیاد  درون یک گرداب مصنوعی می‌افتاید و تا یک سقوط آزاد حسابی درون این گرداب می‌چرخید! در راید مارپیچ شما سوار بر تیوب وارد یم مار پر پیچ و خم و مارپیچ خواهید شد که در نهایت به درون استخر پرتاب می‌شوید و در آخر دریاچه سونامی منتظر شما است تا با موج های بلند و پر قدرتش به شما لذت تجربه موج های قوی را بدهد. البته در امنیت کامل!

پارک آبی اوشن کیش- کیش سلام

پارک آبی اوشن جزیره کیش

راید های هولناک تم پارک اوشن

راید های هولناک همانطور که از نامشان پیدا است، تجربه‌ای نفس گیر، هیجان انگیز و هولناکی را به شما ارائه می‌کند؛ نخستین راید آن، راید پیچالوپ بوده که شما به مرتفع ترین برج تم پارک آبی اوشن یعنی برج خورشید رفته و در آنجا که آسمان و دریایی خلیج فارس بهم آمیخته شده‌ند، با سرعتی برابر با 12 متر بر ثانیه یک مسیر سراسر هیجانی را سقوط آزاد می‌کنید. اما آخرین مورد و غول مرحله آخر این تم پارک راید آدرنالین بوده که شما قرار است از بالای برج خورشید به درون استخر سقوط کنید در این راید شما تجربه آدرنالین خالص را خواهید داشت.

امکانات تم پارک آبی اوشن کیش

در ادامه به معرفی دیگر امکانات پارک آبی اوشن کیش پرداخته‌ایم؛

فروشگاه های اوشن پارک

در این مجموعه دو فروشگاه وجود دارد که اولی در وردی پارک قرار داشته و دارای حوله، دمپایی، کرم ضد آفتاب و … بوده و فروشگاه دیگر درون محوطه پارک قرار داشته و مجددا تمام وسایل مورد نیاز شما را برای استفاده از پارک آبی را ارائه می‌دهد.

رستوران های پارک آبی اوشن

پارک آبی اوشن مملو است از انواع رستوران و کافی شاپ های مختلف که هر کدام  مشغول به طبخ غذاهایی گوناگون و طعم و مزه های جدید هستند، رستوران ها و کافی شاپ های این مجموعه شامل، رستوران چیکو، رستوران زامبوزیبمو، کافی شاپ کافیسا، کیوسک نوشاک، کیسوک فروتیلا و نوشیدنی بار جتسمینا می‌شود.

خدمات ماساژ پارک اوشن

پارک آبی اوشن دارای یک مرکز تخصصی ماساژ با نام پلومریا اسپا بوده که دارای ماساژورهای حرفه‌ای هستند که تا خدماتی که نیاز دارید را به شما ارائه دهند.

نکاتی که قبل از رفتن به پارک اوشن باید بدانید

-بلیط تم پارک اوشن شامل حمل و نقل رایگان شما از نقاط مختلف جزیره بوده این اتوبوس ها در سه مسیر مختلف در جزیره فعالیت می‌کنند.

-برای کودکان زیر 3 یا قد زیر 92 سانتی متر می‌بایست به صورت حضوری بلیط تهیه کنید.

-افرادی که بالا 65 سال سن دارند و یا قدشان بین 92 تا 122 سانتی متر است از 21 درصد تخفیف در خرید بلیط بهره‌مند می‌شوند.

– سانس خانم‌ها در پارک آبی اوشن شامل شنبه و پنج‌شنبه از ساعت 15 الی 20، سه‌شنبه و جمعه از ساعت 9 الی 14 و چهارشنبه از ساعت 9 الی 17 و 12 الی 17 است. سانس آقایان نیز شنبه و پنج‌شنبه از ساعت 9 الی 14، سه‌شنبه و جمعه از ساعت 15 الی 20، دوشنبه از ساعت 9 الی 17 و 12 الی 17 است.

سخن آخر

این تم پارک جذاب شما را در سرتاسر زمان حضورتان، سوپرایز و سرگرم خواهد کرد و شما می‌توانید از تجربه رفتن به درون داستان آن لذت ببرید. گفتنی است که داستان پردازی این پارک آبی را آقای احمد جعفری یکی از طراحان ارشد دیزنی لند انام داده و این بدان معنا است که شما یک تجربه هیجان انگیز و بی‌‌نظیری را پیش روی خود دارید. ما در این مقاله از کیش سلام تلاش کردیم تا شما را با تمام قسمت های این تم پارک آبی هیجان انگیز آشنا کنیم، امیدواریم که مطالب فوق برای شما مفید بوده باشند، چنانچه تجربه رفتن به این تم پارک هیجان انگیز را داشته‌اید، در قسمت نظرات تجربه خود را برای ما و دیگر همراهان کیش‌سلام به اشتراک بگذارید.

تفریحات کیش

بلیط تفریحات کیش

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *