کیش سلام – KishSalam
0

تفریحات دریایی کیش

تفریحات دریایی کیش-کیش سلام
بازدید 134

تفریحات دریایی کیش

تفریحات کیش

بلیط تفریحات کیش

از بزرگترین دلایل سفر به جزیره کیش تفریحات هیجان انگیز و مکان های دیدنی جذاب آن است، خصوصا تفریحات دریایی جزیره کیش که از اصلی ترین علت های گردشگران و مسافران برای انتخاب این کیش به عنوان مقصد تفریحی خود در فصل های مختلف سال، به خصوص در تابستان ها است، چرا که از بهترین فصل های سال برای لذت بردن از انواع تفریحات آبی جزیره کیش در بهار و تابستان است.

جزیره مرجانی کیش علاوه بر جاهای گردشگری بسیاری که دارد، تفریحات مختلف و بسیاری را به گردشگران ارائه می‌کند، اگر که قبلا به جزیره کیش سفر کرده باشید احتمالا با برخی از این تفریحات آشنا باشید، اگر که برای اولین بار است که به قصد سفر به این جزیره جنوبی و تفریحی را در برنامه خود دارید، بهتر است تا با انواع تفریحات آبی آن آشنا بشوید و برنامه سفر خود را پر از تفریحات دریایی هیجان‌ انگیز و جذاب کنید؛ به همین منظور با کیش‌سلام همراه باشید تا با تمام تفریحات دریایی کیش که در ادامه به معرفی‌شان پرداخته‌ایم، آشنا شوید.

تفریحات آبی جزیره کیش

به واسطه موقعیت جغرافیایی، کیش تبدیل به یکی از بهترین مناطق در کشور شده که از هر نظر مناسب برای انجام انواع تفریحات دریایی بوده و از این رو علاقه‌مندان به ورزش های آبی و تفریحات دریایی بسیاری را سالانه به خود می‌کشاند، اگر تفریحات آبی برای شما هم جذاب است و کنجکاوید تا با تفریحات دریایی موجود در کیش آشنا شوید، همراه کیش‌سلام باشید تا با این تفریحات مهیج بیشتر آشنا شویم!

غواصی در کیش

در اول لیست امروز، به سراغ معروف ترین و در عین حال هیجان انگیز ترین مورد از تفریحات دریایی در کیش می‌رویم یعنی غواصی! همانطور که می‌دانیم کیش، جزیره‌ای مرجانی بوده و این موضوع یکی از علت های است که باعث شده این جزیره دارای بهترین سایت های غواصی در کشور باشد که بسیاری از علاقه‌مندان به غواصی و یا کسانی که به دنبال یادگیری غواصی هستند را به جزیره کیش می‎‌کشاند. غواصی یکی از بهترین تجربه های خواهد بود که در سفرتان به این جزیره می‌توانید از تجربه آن لذت برده و خاطره بیادماندنی از سفر به دنیایی زیر آب و دیدن موجودات ساکن دنیایی آب از نزدیک را برای خود و همراهنتان به ارمغان بی‌آورید. تمام افراد بالا 10 سال می‌توانند غواصی کنند و افراد زیر 10 سال به صلاح‌ دید و اجازه مربی می‌توانند غواصی کنند.

اسنورکلینگ در کیش

اسنورکلینگ تقریبا مشابه به غواصی بوده با این تفاوت که در عمقی کمتر به شنا خواهید پرداخت و تجهیزات شما به نسبت غواصی کمتر خواهد بود، شما می‌توانید از موجوداتی که در قسمت های کم عمق زندگی می‌کنند، صدف های رنگارنگ، ماهی های کوچک، حلزون های دریایی دیدن کنید؛ تمام افراد بالای 6 سال می‌توانند اسنورکلینگ را تجربه کنند.

فلای‌بورد در کیش

از تفریحاتی که در بین مسافران بسیار محبوب بوده، تجربه پرواز با فلای‌بورد بر روی آب های خلیج فارس است! شما با استفاده از پایه های که به یک موتور قدرتمند متصل هستند، به کمک آب پرفشاری که توسط موتورهای قوی تولید می‌شوند، میتوانید تجربه شیرینی از پرواز بر روی آب داشته باشید یا اگر کمی حرفه‌ای تر باشید، حرکات نمایشی هم بزنید! فلای‌بورد در کیش برای کسانی که به دنبال هیجان‌اند گزینه‌ای بسیار مناسب است.

تفریحات دریایی کیش-کیش سلام

فلای بورد در کیش

اسکی روی آب در کیش

مورد بعدی که در ادامه به آن پرداخته‌ایم، اسکی روی آب است که جزو تفریحات آبی هیجان انگیز در کیش است، اسکی بر روی آب به دو صورت اسکی همراه با قایق و اسکی به کمک کابلی برقی صورت می‌گیرد که هزینه اسکی همراه با قایق بیشتر از اسکی به کمک کابل برقی است، شما بیسته به سن و وزنتان می‌توانید تا سرعت 65 کیلومتر بر ساعت بر روی آب حرکت کنید!

چتر پاراسل در کیش

یک کیش است و یک پاراسل! مگر کسی هم هست که با چتر پاراسل آشنا نباشد؟ یکی از معروف ترین تفریحات دریایی کیش همین چتر پاراسل بوده که به کمک قایق موتوری و با استفاده از چتر های پارسال کم کم به پرواز بر روی آب های خلیج فارس درمی‌آید و در فاصله‌ای بین 50 تا 100 متر بالا آب قرار خواهید گرفت و لذتی وصف نشدنی را در کنار پرواز، از تماشای منظره فوق‌العاده روبروی خود می‌توانید تجربه کنید.

جت اسکی در کیش

جت اسکی از دیگر تفریحات آبی مهیج کیش بوده که شما می‌توانید با استفاده از جت اسکی های موجود در کلوپ های تفریحی تنها یا همراه با یکی از دوستانتان به گشت زنی و سواری بر روی آب های خلیج فارس بپردازید، در صورتی که تا به حال تجربه راندن جت اسکی را نداشته‌اید جای نگرانی نیست چرا که مربیان حرفه‌ای و مجرب تمام چیزی که برای راندن یک جت اسکی نیاز است بدانید را به شما آموزش خواهند داد.

شاتل و بانانا در کیش

دو تا از تفریح های دریایی پرطرفدار و هیجان انگیز کیش، شاتل و بنانا بوده که تجربه آنها به همه پیشنهاد می‌شود! ممکن است در ساحل هنگام قدم زدن قایق موتوری های را که تیوب های را همراه خود می‌شند را دیده باشید، شاتل و بنانا تیوب هایی هستند که با کمک طنابی که به قایق موتوری متصل است بر روی آب حرکت می‌کنند، شاتل ها را می‌توانید به صورت 4 یا حداقل 2 نفره استفاده کنید؛ بنانا نیز مشابه به شاتل است با تفاوت در ظاهر آن و همینطور اینکه در شاتل شما درون تیوب می‌نشینید اما در بنانا پاهایتان در دو طرف آویزان بوده و باید تعادل خود را حفظ کنید!

قایق تندرو در کیش

می‌توانید با کمک قایق های تندرو از گشت زنی در اطراف جزیره و دیدن این جزیره مرجانی از نمای دیگر لذت ببرید، در تمام مدت راهنمایی همراه شما خواهد بود که شما را با مکان ها و سازه های اطراف آشنا خواهند کرد؛ سواری با کمک قایق های تندرو بر روی دریایی آرام مطمئنا تجربه متفاوت و جالبی برای شما و همراهنتان خواهد بود.

اسکوتر زیر دریایی در کیش

اگر به غواصی علاقه‌ داشته باشید، مطمئنا از این اسکوتر های زیر دریایی خوشتان خواهد آمد، این اسکوتر های زیر دریایی را که می‌توان به عنوان غواصی مدرن از آنها یاد کرد، به شما کمک می‌کند تا عمق 10 متری به زیر آب رفته و از دیدن دنیایی زیر آب لذت ببرید و شگفت زده شوید! افراد بالای 12 سال بدون مشکلات قلبی و نوسانات فشار خون می‌توانند لذت تجربه غواصی مدرن را با اسکوتر زیر دریایی در کیش داشته باشند.

تفریحات دریایی کیش-کیش سلام

اسکوتر زیردریایی کیش

کایاک سواری در کیش

می‌توانید تنها یه دونفره در کیش به کایاک سواری که یکی از تفریحات دریایی پرطرفدار کیش بوده بپردازید برای کایاک سواری لازم است تا به  یکی از دو ساحل دامون یا ساح مرجان بروید که پیشنهاد کیش‌سلام به شما ساحل دامون بوده، چرا که از فضای بیشتری برای کایاک سواری برخوردار خواهید بود.

پدل بورد در کیش

از دیگر تفریحات دریایی جذاب و چالش برانگیزی که طرفداران بسیاری نیز دارد، پدل بورد سواری در کیش بوده که یکی از نکات اصلی در آن حفظ تعادل بر روی آب است چرا که شما می‌بایست بر روی پدل بورد های ایستاده و با کمک پارو های مخصوص اقدام به حرکت بر روی آب کنید که اکثرا هر کسی نمی‌تواند به خوبی از پس آن بربیاید!

سی‌باب در کیش

از جدید ترین و جذاب ترین تفریحات دریایی در کیش سی‌باب بوده که به نوعی می‌‍‌توان آن را غواصی دانست، سی‌باب وسیله‌ای کوچک و قوی بوده که شما را بر رو و زیر آب می‌کشاند، برای استفاده از آن باید بروی آب دراز کشیده سی‌باب را به دست گرفته و با کنترل فرمان آن بر روی آب حرکت کنید.

ماهیگیری در دریا

ماهیگیری از آن تفریحاتی است که دوستدارن خاص خود را دارد، طبیعتا نیز کیش یکی از مکان های مناسب برای ماهیگیری بوده که شما می‌توانید ماهیگیران را در ساعات مختلف روز در حال ماهیگیری در ساحل و یا اسکله های تفریحی کیش ببینید؛ اگر شما هم به ماهیگیری علاقه‌مندباشید خبر خوب اینکه شما می‌توانید با  استفاده از خدمات اجاره قایق در کیش خود جزو تفریحات جذاب و خاص کیش بوده، اقدام به اجاره قایق جهت ماهیگیری کنید و تجربه هیجان انگیز و لذت بخش ماهیگیری در دل دریا را برای خود به ارمغان آورید.

اجاره قایق تفریحی در کیش

همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم، اجاره قایق تفریحی در کیش یکی از تفریحات آبی در جزیره کیش بوده که به شما این امکان را می‌دهد تا چند ساعتی را از هیاهوی شهری فاصله گرفته و بر روی آب های آرام خلیج فارس به گشت زنی بپردازید، همچنین شما می‌توانید برای دورهمی و یا جشن های کوچک و سورپرایز های تولد خود یات یا قایق تفریحی اجاره کنید و خاطره‌ای فراموش نشدنی را برای خود و همراهنتان ثبت کنید.

سخن آخر

در این مقاله از کیش‌سلام تلاش کردیم تا بتوانیم شما را با تمامی تفریحات دریایی در کیش آشنا کنیم؛ امیدواریم که مطالب این مقاله برای شما مفید بوده باشد، چنانچه که تجربه استفاده از هر یک از تفریحات آبی جزیره کیش را داشته‌اید، تجربیات و نظرات خود را با ما و دیگر همراهان کیش سلام به اشتراک بگذارید، با آرزوی سفر خوش!

تفریحات کیش

بلیط تفریحات کیش

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *