کیش سلام – KishSalam
1

اجاره ماشین در جزیره کیش

بازدید 1687

اجاره ماشین در کیش

اجاره ماشین در کیش

جزیره کیش به عنوان یکی از مقاصد گردشگری محبوب در ایران، سالانه پذیرای تعداد زیادی از گردشگران به خود است. برای اجاره ماشین در این جزیره، شرایط خوبی وجود دارد و با توجه به ترافیک کمتر یا به بیان بهتر نبود ترافیک در این جزیره، اجاره ماشین برای گردشگرانی که علاقه‌مند به بازدید از اماکن تاریخی و جاذبه‌های طبیعی هستند، بسیار مناسب است. در ادامه به بررسی مزایا، شرایط اجاره ماشین و نحوه اجاره ماشین در کیش پرداخته خواهد شد.

مزایای اجاره ماشین در کیش

از آنجایی که جزیره کیش، منطقه‌ای گردشگری بوده، خصوصا اگر که شما در فصل های توریستی تصمیم به سفر به این جزیره را گرفته باشید، باید بدانید که ممکن است که در برخی جاها با مشکل کمبود تاکسی و وسیله نقلیه مواجه شوید و یا انتظار های طولانی‌ای را در پیش داشته باشید، چرا که وسایل نقلیه موجود در کیش، با توجه به جمعیت ساکن این جزیره تهیه شده و این موضوع گاهی اوقات برای گردشگران و ساکنان مشکلاتی را ایجاد می‌کند؛ اگر هم در فصل های تابستان یا اواخر بهار برنامه سفر به کیش را دارید، این موضوع می‌تواند بیشتر آزاردهنده باشد خصوصا اگر چندان طرفدار آب و هوای گرم نباشید.

از این رو یکی از بهترین تصمیماتی که در سفر خود می‌توانید به کیش بگیرید اجاره ماشین در کیش خواهد بود؛ بهترین کار این است که خودروی خود را قبل از زمان سفر رزرونمایید، بدین ترتیب می‌توانید در بدو ورود خود به جزیره، خودرو خود را تحویل بگیرید، البته این موضوع بسته به مجموعه‌‍‌ای است که از آن اتومبیل را اجاره کردید، چرا که همه شرکت های رنت‌کار خدمات تحویل خودرو در محل را نداشته، برای آشنایی با شرکت های اجاره دهنده در کیش می‌توانید مقاله، بهترین مجموعه های اجاره دهنده خودرو در کیش را مطالعه کنید.

اجاره ماشین در کیش علاوه بر اینکه عملی رفاهی است، می‌تواند تفریحی جذاب نیز برای علاقه‌مندان به خودرو باشد، به این خاطر که در این جزیره شما بی‌نهایت گزینه های مختلف و گوناگون را در پیش روی خود خواهید داشت که می‌توانید به راحتی و با پرداخت هزینه‌ای مناسب خودروی مورد علاقه خود را برای مدت اقامت خود در جزیره کیش اجاره کنید.

آزادی در انتخاب مسیر

با اجاره ماشین، شما می‌توانید به راحتی به هر نقطه‌ای که می‌خواهید بدون نیاز به منتظر ماندن در ایستگاه های مینی‌بوس و بدون نیاز پرداخت هزینه‌هایی اضافی برای تاکسی بروید.

گردشگری راحت‌تر

با اجاره ماشین، تنها نیاز دارید که نقشه جزیره را داشته باشید و خودتان فرمان را به دست بگیرید و به سمت مقصد بروید. اجاره ماشین در کیش به شما این امکان را می‌دهد که چندین مقصد را در یک روز بازدید کنید و از زمان خود به بهترین نحو استفاده کنید و از مدت زمان سفر خود لذت ببرید.

آزادی در زمان

با اجاره ماشین، شما می‌توانید برنامه ریزی‌های خود را بدون درنظر گرفتن ساعت خدمات وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس و تاکسی انجام دهید؛ رنت خودرو به شما این امکان را می‌دهد تا در هر زمان که خواستید به مکان مورد نظر خود رفته و نگرانی از بابت زمان نداشته باشید.

شرایط اجاره ماشین در کیش

شرایط اجاره ماشین در کیش اصلا پیچیده و سخت نیست؛ شما تنها با داشتن یک سری مدارک و پرداخت هزینه‌ای به مجموعه اجاره دهنده می‌توانید خودروی مورد نظر خود را در کیش اجاره کنید.

مدارک مورد نیاز جهت اجاره خودرو

مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین در کیش شامل کارت شناسایی معتبر، گواهینامه، ارائه یک فقره چک و یا در صورت نبود چک پرداخت مبلغی مابین 5 تا 10 میلیون با توجه به نوع خودروی انتخابی به عنوان ودیعه، که این مبلغ در انتها قرارداد و در صورت نبود مشکلی به شخص اجاره کننده بازگشت داده می‌شود؛ سن فرد اجاره کننده می‌بایست حداقل 20 سال باشد.

مدت زمان اجاره خودرو

حداقل زمان اجاره ماشین در کیش 24 ساعت بوده، چنانچه در زمان اتمام زمان قرارداد تمایل به اجاره بیشتر خودرو داشتید باید با موسسه اجاره دهنده تماس گرفته و در صورت امکان اقدام به تمدید زمان اجاره خودرو نمایید.

هزینه های اجاره خودرو در کیش

علاوه بر هزینه‌ای که هنگام دریافت خودرو به مجموعه پرداخت می‌کنید، ممکن است که در طول مدت اجاره خودرو، برخی هزینه های جانبی دیگری که مربوط به خودرو شود را محتمل به پرداخت آن شوید که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد؛

خلافی: پرداخت هزینه های خلافی خودرو که در طول مدت زمانی که خودرو در اختیار شخص اجاره کننده بوده، بر عهده وی است.

هزینه سوخت: در صورتی که خودرو را با راننده اجاره کرده باشید، هزینه سوخت با ایشان خواهد بود، در غیر این صورت تمامی هزینه های مربوط به بنزین با شما خواهد بود، گفتنی است که فرد اجاره کننده موظف است که خودرو را با همان میزان بنزینی که هنگام تحویل در باک بوده، تحویل موسسه دهد.

قطعات و خرابی خودرو: در صورتی که بعد از اجاره خودرو در کیش، قطعه‌ای از خودرو خراب شود و ثابت شود که این موضوع به دلیل خطای فردی شما رخ داده هزینه تعویض با تعمیر آن قطعه به عهده شما خواهد بود.

یک نکته که باید هنگام اجاره ماشین در نظر داشته باشید، مجموعه‌ای است که از آن اقدام به رنت اتومبیل می‌کنید؛ در جزیره کیش بسیار افراد شخصی و مجموعه های هستند که اقدام به اجاره ماشین می‌کنند، ممکن است شرایط راحت تری را پیدا کنید و با قیمت های متفاوتی روبرو شوید، نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید، معتبر بودن و مجوز داشتن مجموعه‌ای است که می‌خواهید از آنها خودرو کرایه کنید، چرا که متاسفانه افراد سودجویی هستند که به طرق مختلف اقدام به کلاه‌برداری از اشخاص کرده‌اند، برای در امان ماندن از احتمالات و تضمینی برای داشتن سفری خوب بهتر است تا به نکته توجه داشته باشید.

با کرایه ماشین از مجموعه‌ای معتبر و شناخته شده، علاوه بر اینکه خودروی ایمن و سالم در اختیار خواهید داشت، اتفاقات ناخوشایندی که باعث خراب شدن سفرتان شود را بابت اجاره ماشین از اشخاص کلاه‌بردار نخواهید داشت و می‌توانید با خیالی راحت به گشت و گذار و تفریح بپردازید.

اجاره ماشین در جزیره کیش- کیش سلام اجاره ماشین در جزیره کیش

نحوه اجاره ماشین در کیش

 حال به این سوال می‌رسیم که چطور در کیش ماشین اجاره کنیم؟

موضوعی که باید در نظر داشته باشید، فراوانی افراد و مجموعه های اجاره دهنده خودرو در کیش است، اما همانطور که اشاره کردیم، بهترین و ایمن ترین تصمیم، انتخاب مجموعه‌ای معتبر و شناخته شده برای اجاره خودرو در کیش است، شما میتوانید به صورت حضوری و یا به صورت آنلاین اقدام به رزرو خودرو در کیش نمایید، پیشنهاد کیش‌سلام به شما، اجاره خودرو به صورت آنلاین است، چرا که شما می‌توانید قبل از رسیدن به جزیره مقدمات مورد نیاز خود را تهیه کنید و چه بهتر از اینکه هنگام رسیدن به جزیره، خودروی مورد نظرتان آماده و منتظر شما باشد؟ از بهترین سایت های اجاره ماشین در کیش می‌توان به سایت “کیش‌اسپید” و “کیش‌آنلاین” اشاره کرد با سابقه طولانی و درخشان خود اقدام به اجاره انواع خودروهای لوکس و خارجی به مسافران و علاقه‌‌مندان می‌کنند.

انواع خودرو جهت اجاره در کیش

حال که با نحوه اجاره ماشین در کیش و مجموعه های رنت‌کار در کیش آشنا شدید، شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چه ماشین های را می‌توانیم در کیش اجاره کنیم؟ یا اینکه چرا اجاره ماشین در کیش محبوب است؟ برای پاسخ به این سوال باید اول بگوییم که اجاره ماشین در کیش، یکی از تفریحات محبوب در این جزیره بوده و این موضوع به علت آن است که این جزیره به واسطه منطقه آزاد بودن و پیروی از قوانین حاکم بر این مناطق، شاهد ورود انواع خودروهای خارجی و لوکس به خود به که این موضوع سبب آن شده تا شرکت های اجاره ماشین در کیش، لیستی از انواع خودروی های محبوب و روز دنیا را در اختیار علاقه‌مندان خود قرار دهند.

انواع خودروهایی که می‌توانید در کیش اجاره کنید، شامل خودرو های لوکس و لاکچری، سدان، اس‌یو‌وی، ماشین های هفت نفره، ون و لیموزین است، همچنین خودرو های ارزان در صورتی که به دنبال سفری اقتصادی باشید، است.

نتیجه گیری

حالا که با مزایایی اجاره ماشین در کیش آشنا شدید، اگر به دنبال مجموعه‌ای برای اجاره خودرو در کیش هستید، باید به شما بگوییم که اولین قدم یافتن مجموعه‌ای معتبری است که خدمات اجاره خودرو در کیش را ارائه می‌دهد، سپس انتخاب ماشین موردعلاقه‌تان و رزرو آن از شرکت رنت‌کار بوده تا بتوانید تجربه سفری با کیفیت و متفاوتی را برای خود و همراهنتان خلق کرده و لذت سفرتان را دو چندان کنید. پیشنهاد کیش‌سلام به شما مراجعه به مجموعه های کیش‌ آنلاین و کیش‌اسپید بوده که از قدیمی ترین مجموعه های اجاره ماشین با انواع خودرو های لوکس و روز دنیا همراه با سابقه‌ای درخشان و طولانی هستند.

اجاره ماشین در کیش

اجاره ماشین در کیش

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. reza rezaie گفت:

    اجاره ماشین در کیش تجربه خوبیه 🙂